Sledování a monitoring přístupu na webové stránky

Filtrování Internetu

Proč používat software pro filtrování obsahu internetu?

Možnost monitorování navštívených webových stránek je v dnešní době stále aktuálnější. Ze statistik vyplývá, že neřízené brouzdání po internetu a stahování souborů je nebezpečné nejen z hlediska zvýšeného rizika virové nákazy, ale také z hlediska možného úniku citlivých firemních informací.
Nepříjemným jevem je také snížená produktivita práce zaměstnanců, kteří na internetu tráví více času, než je nezbytně nutné. Nejsnazší a nejlevnější cestou k získání přehledu o aktivitách zaměstnanců na internetu je instalace monitorovacího software.

Vhodný monitorovací nástroj umožní nejen monitorovat aktivity na webu, ale také jednoduše omezit přístup na stránky s nevhodným, nebezpečným či nežádoucím obsahem. Tím lze podstatně snížit neproduktivní čas, po který zaměstnanci surfují po stránkách, které nesouvisí s jejich pracovní činností, rozesílají soukromé emaily z veřejmých poštovních serverů nebo chatují s přáteli.

Omezte přístup, tam kde je to potřeba s

Cyclope Internet Filtering Solution

Vlastnosti produktu Cyclope Internet Filtering Solution:

  • zaznamenává přístup na internet.
  • omezí stahování vybraných typů souborů.
  • poskytuje detailní reporty a statistiky.
  • má jednoduché grafické rozhraní.
  • je cenově dostupným řešením.

Je to monitorovácí software, který  všechny tyto aktivity zaznamenává a poskytuje přehledné reporty a statistiky o všech zaměstnancích ve firmě. Zároveň jednoduše umožní omezení stahování souborů, jako jsou např. multimediální klipy nebo hudební soubory, čímž se sníží zatížení internetového připojení a navíc se pochopitelně předejde eventuelním konfliktům se zákonem.

 

PARTNEŘI

      

KONTAKT

+420 556 706 203
+420 222 360 250
obchod@amenit.cz
Přihlásit