Sledování nákladů na tisk - monitorování tiskových úloh

Cyclope Printer Monitoring Solutions

Software umožňující sledování tiskových úloh a nákladů na tisk

vyzkoušet zdarma produkty Cyclope Seriesceník produktů Cyclope Serieskoupit produkty Cyclope na Antivirovém Centru

Klíčové vlastnosti produktu:

  • Monitoruje všechny typy tiskáren - provoz monitorovacího systému je nezávislý na platformě a výrobci tiskárny. Poskytuje informace o IP síťových tiskárnách, sdílených tiskárnách i lokálních tiskárnách v rámci celé organizace.

  • Ukládá detaily o tiskové úloze - datum a čas tisku, název tiskové úlohy, jméno dokumentu, počet stran a počet výtisků dokumentu, jméno uživatele, jméno tiskárny, jméno počítače apod.Uložit lze i náhled tiskové úlohy - administrátor či manažer pak mají možnost prohlížet i obsah vybraných tiskových úloh.

  • Poskytuje detailní reporty - poskytuje detailní údaje podle tiskárny, uživatele či jména počítače.

  • Agregované statistiky - konfigurovatelné reporty v požadovaném časovém úseku či období.

  • Jednoduché grafické rozhraní - veškeré reporty jsou poskytovány v aplikaci Cyclope Primter Management Software, lze je tisknout a exportovat do různých formátů (txt, html, xml, odt...). Grafické rozhraní je jednoduché a přehledné bez ohledu na rozsáhlost sítě či množství monitorovaných tiskáren či uživatelů.

  • Cyclope Printer Management Software je cenově dostupné řešení vhodné pro nasazení do firem všech velikostí. Poskytuje informace o veškerých tiskových úlohách v síti bez ohledu na to, jaký je typ či výrobce tiskárny.

Cyclope Printer Management Software se snadno instaluje a konfiguruje bez nutnosti zásahu do konfigurace tiskáren, počítačů či síťové infrastruktury firmy. I ve velké firmě s desítkami síťových tiskáren sdílenými přes tiskové servery Windows je instalace, konfigurace a zprovoznění otázkou velmi krátké doby.

Produkt je lokalizován do českého jazyka.
Ohlasy zákazníků

Snížit náklady na tisk - to byl náš cíl. A ten se nám více než dobře podařil...

Petr Janura

 

PARTNEŘI

      

KONTAKT

+420 556 706 203
+420 222 360 250
obchod@amenit.cz
Přihlásit